پرتقال – نارنجی تصویر انتشار عراقچی اینستاگرام

پرتقال – نارنجی: تصویر انتشار عراقچی اینستاگرام اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث او می خواست با همسرم ازدواج کند / بیانات قاتل که 10سال بعد از جنایت بازداشت شد

فردی که 10 سال قبل و در روز روشن، جوانی را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، با تلاش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در مشهد دستگیر شد ولی با ادعاها

بیانات قاتل که 10سال بعد از جنایت بازداشت شد:او می خواست با همسرم ازدواج کند

عبارات مهم : جنایت

فردی که 10 سال قبل و در روز روشن، جوانی را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، با تلاش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در مشهد دستگیر شد ولی با ادعاهای وی، همچنان روزنه های تاریکی در این پرونده جنایی باقی ماند.

خراسان نوشت: دوم فروردین سال 1386، ناگهان صدای شلیک گلوله در بولوار معلم شهرستان بم، اهالی را از منازلشان بیرون کشید.

جوان 27 ساله ای غرق در خون وسط خیابان افتاده بود که خودروهای اورژانس آژیرکشان به محل اتفاق رسیدند ولی «هادی- ح» بر اثر اصابت گلوله جان خود را از دست داد.

او می خواست با همسرم ازدواج کند / بیانات قاتل که 10سال بعد از جنایت بازداشت شد

با کشف شدن سلاح کلاشینکف در محل ارتکاب جرم، مشخص شد که عامل جنایت با استفاده از سلاح کشف شده، اقدام به شلیک کرده و از محل متواری شده است است.

در همین حال پرونده ای در این شهرستان تشکیل شد و ماجرای این جنایت با توجه به شناسایی متهم، مورد پیگیری قرار داده شد ولی متهم به قتل به مکان نامعلومی گریخته بود و تلاش ها جهت دستگیری وی بی نتیجه ماند.

فردی که 10 سال قبل و در روز روشن، جوانی را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، با تلاش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در مشهد دستگیر شد ولی با ادعاها

در عین حال دستگاه قضایی به صورت غیابی وارد پیگیری شد ومتهم فراری را به قصاص نفس محکوم کرد. گزارش خراسان حاکی هست، بعد از گذشت بیش از 10 سال از ماجرای این جنایت هولناک، سرنخ هایی به دست آمد که نشان می داد، محکوم فراری به صورت مخفیانه در مشهد زندگی می کند.

بنابراین دستور نیابت قضایی از بم جهت شناسایی و دستگیری محکوم فراری به پلیس آگاهی خراسان رضوی رسید. بررسی ها بیانگر آن بود که مجرم فراری در منطقه خواجه ربیع مشهد سکونت دارد و به شغل لوله کشی ساختمان مشغول است بنابراین کارآگاهان صبح روز گذشته محل اختفای وی را در خیابان شهید یوسف زاده به محاصره درآوردند و در یک عملیات هماهنگ و غافلگیرانه، او را به دام انداختند.

این محکوم به قصاص که هم اکنون 38 سال سن دارد بعد از انتقال به پلیس آگاهی مورد بازجویی قرار داده شد و ادعاهایی را مطرح کرد که روزنه های تاریکی را در این پرونده جنایی باقی گذاشت. او مدعی شد هادی (مقتول) مدتی بود تلاش می کرد تا همسرم از من طلاق بگیرد و با او ازدواج کند. به همین خاطر من کینه او را به دل گرفتم تا این که روز اتفاق به یک مراسم ازدواج دعوت شدیم.

او می خواست با همسرم ازدواج کند / بیانات قاتل که 10سال بعد از جنایت بازداشت شد

من همسرم را به آرایشگاه بردم و قرار بود ساعتی بعد دنبالش بروم ولی در همین هنگام درحالی با هادی روبه رو شدم که او یک قبضه سلاح کلاشینکف در دست داشت. من هم بلافاصله اسلحه را از دست او گرفتم و به سویش شلیک کردم.وقتی او روی زمین افتاد. سلاح را در همان جا انداختم و به اتفاق خانواده ام به مشهد گریختم. در این جا هم منزل ای خریدم، دخترم را عروس کردم و به کسب و کار مشغول شدم. دیگر آب ها از آسیاب افتاده بود و فکر نمی کردم که هنوز آن پرونده در جریان باشد.

واژه های کلیدی: جنایت | خراسان | پرونده | ازدواج | مجرم فراری | پلیس آگاهی | خراسان رضوی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs